Densan

Switch to desktop Register Login

Gemi Acentalığı Otomasyon Sistemi

 

Restoran Yönetim Sistemi  Yazılım Paketimiz (RYS); Yiyecek ve İçecek sektörü olarak adlandırdığımız restoran, lokanta, pastane, kafe, hızlı yemek (fastfood) dükkanları, yiyecek/içecek satış yeri zincirleri, üniversite ve hastane kantinleri, dinlenme tesisleri vb. hizmet ve ürünleri sunan İşletmelerin, işletim ve yönetimini destekleyecek işlevsellikte ve bütünleşik bir yapıda tasarlanmış ve geliştirilmiş, sektöre özel bir yazılım sistemidir.
 

RYS Yazılım Paketimizin bir sürümü, Türk Silahlı Kuvvetlerinin  kantin, orduevi, restoran vb. İşletmelerinin ihtiyaçlarına cevap verecek işlevsellikte ve Kurumun mevzuatına (yönetmeliklere ve teftiş yönetmeliğine) uygun olarak geliştirilmiş olup; halen birçok işletmede uygulamada bulunmakta ve kullanılmaktadır.
 

RYS Yazılım Paketimiz, Yiyecek/İçecek Sektöründe faaliyet gösteren bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği her türlü otomasyon ihtiyacını en uygun fayda/maliyet oranı ile karşılayacak, kullanımı kolay, ülkemiz ve kurumun şartlarına uygun, hemen hemen her ortamda çalışabilecek, çok kullanıcılı, gerçek zamanlı, online, parametrik yapılı, kuruluşu basit ve birbirileri ile entegre muhtelif alt sistemlerden oluşmaktadır.  Yazılımımız, Satış, Stok, Fatura, Reçete, Üretim, Cari hesaplar, Kasa, Banka, Muhasebe vb. modülleri içeren komple bir sistemdir. Muhasebeleşme tümüyle otomatiktir. İstenen her türlü işletim ve yönetim raporları üretilebilmektedir.Yazılım, ihtiyaç duyulduğunda  işletmenin diğer uygulamaları ile entegrasyona da imkan vermektedir. İsteğe bağlı olarak, Kartlı Ödeme Sistemleri ile birlikte bütünleşik çalışacak sistem kurulumları da yapılabilmektedir. Her türlü eğitim dokümanı sistemle birlikte verilmektedir.

Sistemin geliştirilmesinde, İşletmelerin ve  kullanıcıların gerçek istekleri esas alınmış ve oldukça uzun süreli ihtiyaç belirleme çalışması yapılmıştır.  Sistemin işlevselliği nazari bilgilere göre değil, uygulanabilir gerçek ihtiyaçları karşılama temeline uygun olarak belirlenmiş ve geliştirilmiştir. Uygulamanın sahib olduğu işlevselliklerin, sektördeki işletmelerin tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilir kapsam ve özellikte bulunduğu değerlendirilmektedir.

Konuyla ilgili her türlü soruyu yanıtlamaya ve daha ayrıntılı bilgi vermeye her zaman hazır olduğumuzu
bilginize arz ederiz.